Akumulatorksa brusilica 20V KCAG20V-115 KZUBR
KZUBR
Šifra: KCAG20V-115
RSD
/kom
PDV je uračunat u cenu
Na stanju
Isporuka 2-5 radnih dana
Opcije dostave
- Kurirska služba
Načini plaćanja
- Pouzećem
- Uplata na račun
- Karticom
- Ulaz: 100-240V
- Izlaz: DC21V 2.0A
- Vreme punjenja: 60 minuta
- Napon: 20V
- Obrtaja po minuti: 9000
- Prečnik vretena: M10/M14/M14
- Prečnik diska: 115mm
Slični proizvodi
Pogledaj sve
Einhell
Akumulatorska ugaona brusilica 125mm 18V AXXIO Einhell
9.899,00 RSD
Einhell
Aku ugaona brusilica 115mm TC-AG 18/115 Li-Solo Einhell
5.977,00 RSD
Aku ugaona brusilica 18V 3Ah TE-AG 18/115 Li Kit Einhell
WOMAX
Brusilica ugaona AKU GP-WS S20 LI
WOMAX
Brusilica vibraciona AKU GP-MS S20 LI
Iskra
Akumulatorska ugaona brusilica ISKRA X-CROSS
Iskra
Akumulatorska mini brusilica 12V