Akumulatorska ugaona brusilica KBLEAG-21V Kzubr
KZUBR
Šifra: KBLEAG-21V
RSD
/kom
PDV je uračunat u cenu
Na stanju
Isporuka 2-5 radnih dana
Opcije dostave
- Kurirska služba
Načini plaćanja
- Pouzećem
- Uplata na račun
- Karticom
- Snaga: 21V
- Prečnik diska: 125 mm
- Brushless motor bez četkica što omogućava duži radni vek mašine
- U kompletu dolazi sa 2 baterije od 21V i punjačem
- Plastičan kofer koji omogućava lakši prenos i čuvanje samog uređaja.
- Digitalni potenciometar brzina.
Slični proizvodi
Pogledaj sve
Einhell
Akumulatorska ugaona brusilica 125mm 18V AXXIO Einhell
9.899,00 RSD
Einhell
Aku ugaona brusilica 115mm TC-AG 18/115 Li-Solo Einhell
5.977,00 RSD
Aku ugaona brusilica 18V 3Ah TE-AG 18/115 Li Kit Einhell
WOMAX
Brusilica ugaona AKU GP-WS S20 LI
WOMAX
Brusilica vibraciona AKU GP-MS S20 LI
Iskra
Akumulatorska ugaona brusilica ISKRA X-CROSS
Iskra
Akumulatorska mini brusilica 12V