KZUBR Šifra: KRH24-620
Udarna bušilica KRH24-620 KZUBR
6.725,00 RSD /kom
PDV je uračunat u cenu
Na stanju
Isporuka 2-5 radnih dana
Opcije dostave
  • Kurirska služba
Načini plaćanja
  • Pouzećem
  • Uplata na račun
  • Karticom
Napon: 220~230V
Frekvencija: 50/60 Hz
Ulazna snaga: 620W
Maksimalne stope uticaja: 0-4850r/min
Beton: 30mm
Drvo: 13mm