KZUBR Šifra: KRH28-1050
Električna rotaciona bušilica KRH28-1050 KZUBR
10.410,00 RSD /kom
PDV je uračunat u cenu
Na stanju
Isporuka 2-5 radnih dana
Opcije dostave
  • Kurirska služba
Načini plaćanja
  • Pouzećem
  • Uplata na račun
  • Karticom
Napon: 220V~230V
Frekvencija: 50/60Hz
Izlazna snaga: 1050W