Akumulatorski pištolj za farbanje CSGLI2001 Ingco
INGCO
Šifra: CSGLI2001
RSD
/kom
PDV je uračunat u cenu
Na stanju
Isporuka 2-5 radnih dana
Opcije dostave
- Kurirska služba
Načini plaćanja
- Pouzećem
- Uplata na račun
- Karticom
Tehničke karakteristike
- Brend: INGCO
- Model: CSGLI2001
- Tip: Akumulatorski pištolj za farbanje (HVLP)
- Napon: 20 V (P20S platforma)
- Pritisak raspršivanja: 0.1 – 0.2 bar
- Protok boje: 600 ml/min
- Maks. viskozitet: 40 DIN-s
- Kapacitet posude: 800 ml
Prednosti
- Bežični rad – maksimalna sloboda kretanja
- Stabilan i ravnomeran nanos – bez kapanja i prskanja
- Dobar protok (600 ml/min) – brže završavanje posla
- Jednostavno održavanje – laka demontaža i čišćenje
- Kompaktan dizajn – lagan za rukovanje
- P20S kompatibilnost – koristi iste baterije kao i ostali INGCO alati
Funkcionalnost
- Farbanje ograda, kapija i konstrukcija
- Lakiranje nameštaja i drvenih površina
- Nanošenje zaštitnih premaza
- Dekorativni i hobi projekti
- Manji zidni i radionički poslovi
Namena
- Kućni majstori i hobi korisnici
- Rad u zatvorenom i na otvorenom
- Manje i srednje površine
- Brzo i precizno farbanje
Obim isporuke
- INGCO CSGLI2001 aku pištolj za farbanje
- Čaša za merenje viskoznosti
- Igla za čišćenje mlaznice
Napomena: Uređaj se isporučuje bez baterije i punjača. Kompatibilan je sa svim INGCO P20S 20V baterijama.
Slični proizvodi
Pogledaj sve
WOMAX
Pištolj za farbanje sa kompresorom W-KP 600
3.199,00 RSD
WOMAX
Električni pištolj za farbanje W-EFP 100
4.199,00 RSD
Iskra
Električni pištolj za farbanje 500W ISKRA